• Türkçe
  • English
  • Arabic
  • French
  • Russian
  • Spain
Trakya Makine
 

TRAKYA MAKİNE 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Trakya ve Trafleks markası ile üretim yaptığı, Ambalaj Paketleme, flexo baskı makinaları, Tam otomatik, Yatay ve Dikey dolum paketleme makineleri, Islak - Kolonyalı mendil makineleri, Yatay ve Kule tipi flexo baskı makineleri ile etiket, gıda, kimya, ilaç, kozmetik, temizlik ve zirai sektörlerinde hizmet vermektedir.

Deneyimli kodrosunun sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile firmamız bu sektördeki faliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Firmamız, önce insan, önce şirket çalışanları, önce müşteri memnuniyeti. Bütün yatırımlarımız insan üzerine. Şirket içinde güvene dayalı bir birliktelik var. Bu güveni, birlikteliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaktayız.

Hedef kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmasında en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firma olarak 2002yılından günümüze Ambalaj Sektörüne yönelik birçok hizmette bulunmuştur. TRAKYA MAKİNA ambalaj ve paketleme imalatı ve üretim odaklı olması ülkemize ve insanımıza büyük katkı ve hizmet sunmaktadır.

İmalatımız

Islak Mendil Makineleri, Yatay ve Kule tipi Flekso Baskı Makineleri, Stick dolum makineleri Yatay Toz Dolum Makineleri, Dikey Toz Dolum Makineleri, Dikey Kiloluk Bakliyat, Baharat, v.b. Çay, Zirai ve Kozmetik ürünler Yatay Sıvı Dolum Makineleri, Dikey Sıvı Dolum Makinelerimizden Oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğunu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründelider bir kuruluş olmayı kendine VİZYON edinmiştir.

Designed by IDS